Gimnazijos steigėjas Vilniaus miesto savivaldybė.
Gimnazija teikia bendrąjį pagrindinį ir bendrąjį vidurinį išsilavinimą.
Gimnazijoje mokosi 1197 mokiniai.

CAMENIUS

Renginių planas

Skelbiami visų klasių (įskaitant 5-ąsias) priėmimo rezultatai. Jeigu pateikdami prašymą nurodėte savo el. pašto adresą, informaciją apie priėmimą ir sutarties pasirašymą turėtumėte gauti ir el. paštu (tokią pačią, kokia pateikiama ir čia svetainėje).

Vilniaus Žvėryno gimnazijai nuo 2015 rugsėjo 1 d. reikalingas anglų k. mokytojas (nuolatiniam darbui)
Krūvis 20 -24 val/sav II gimnazijos ir 8 klasėse;

Reikalavimai:

• aukštasis universitetinis edukologinis išsilavinimas;
  • anglų k mokytojo kvalifikacija ( pageidautina vyr. mokytojo ar metodininko kvalifikacija)
  • puikūs bendravimo įgūdžiai su vaikais.

Privalumai:

• darbo patirtis gimnazijos klasėse, gebėjimas naudotis IKT, iniciatyva, kūrybiškumas, rekomendacijos;
  • CV (lietuvių k), motyvacinio laiško su nuoroda „anglų k mokytojas“ lauksime iki 2015 rugpjūčio 26 d. imtinai el. pašto adresu direktorius@zveryno.vilnius.lm.lt

Geriausiai reikalavimus atitinkančius kandidatus pakviesime pokalbiui nurodytu el. paštu arba Jūsų nurodytu telefonu iki 2015 m. rugpjūčio  26 d.

Telefonas pasiteiravimui: 8(5)2751037. mob. 8(682)34894

Žvėryno gimnazijoje naujovė - galite dovanoti, parduoti, nusipirkti tvarkingą mokyklinę uniformą pigiau.

Plačiau žiūrėti   Uniformos->