Kalėdų sveikinimas

Gimnazijos steigėjas
Vilniaus miesto savivaldybė.
Gimnazija teikia bendrąjį pagrindinį ir
bendrąjį vidurinį išsilavinimą.
Gimnazijoje mokosi 1192 mokiniai.

CAMENIUS

Renginių planas

Sveikiname Konkurso   „Piešinyje paslėptas matematikos uždavinys“  nugalėtoją:
8 klasės moksleivį -  I vieta: Nedas Aleksonis
(mokytojai Jonas Ruigys, Anželika Vertelkienė).

Piešinių konkurso „Piešinyje paslėptas matematikos uždavinys“  svetainėje vyksta BALSAVIMAS  iki 2016-02-08 d. renkant GERIAUSIUS.

Skirkite laiko ir atiduokite savo balsus  išrenkant geriausią ir pasidžiaukime gausiais MŪSŲ gimnazijos darbais... Moksleiviai dėkingi už JŪSŲ „ŽVAIGŽDUTES“. Ačiū.

Sausio 19 d.Lietuvos Rusų dramos teatre vyko spektaklis „S.Jeseninas ir jo epocha“, buvo surengta dailės darbų paroda pagal projektą „Atviros kultūriniam paveldui asmenybės ugdymas per rusų literatūrą ir jos sąsają su Lietuvos kultūra“.

Projekto vadovė gimnazijos direktorė D.Žiurienė. Projekto autorė ir koordinatorė rusų kalbos mokytoja ekspertė I.Vološina. Mokytojos, kurios vykdė projektą: rusų kalbos mokytoja ekspertė B.Mažintienė, rusų kalbos mokytoja metodininkė V.Gurklienė, dailės mokytoja metodininkė J.Kokštaitė. Projekto dalyviai – 10-12 klasių mokiniai.

Sausio 12 d. Lietuvos Respublikos Seime vyko Laisvės gynėjų dienos minėjimas, kurio metu buvo buvo apdovanoti rašinio "Nepriklausomybės gynėjai, jų indėlis ir reikšmė ginant Lietuvos valstybę 1990-1991 metais" laureatai ir juos konsultavusios mokytojos. Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministras įteikė padėkos raštus VIII d kl. mokinei Aušrinei Rasiulytei ir mokytojoms Anželikai Kučinskienei bei Odeta Jonykienei.

Laisvės gynėjų dienos paminėjimo renginiai Vilniaus Žvėryno gimnazijoje