Kalėdų sveikinimas

En Fr Ru De

Gimnazijos steigėjas Vilniaus miesto savivaldybė.
Gimnazija teikia bendrąjį pagrindinį ir bendrąjį vidurinį išsilavinimą.
Gimnazijoje mokosi 1197 mokiniai.

CAMENIUS

Renginių planas

PAMOKŲ LAIKAS GRUODŽIO 15 – 19 D. KALĖDINIŲ RENGINIŲ METU

• Gruodžio 15 d. (pirmadienį) 8 klasių mokiniams 5, 6, 7 pamokos nebus. 12.00 val. prasideda kalėdinis renginys „Advento vainikas“.
  •  Gruodžio 16 d. (antradienį) 7, 8 pamokos nebus I ir II klasių mokiniams 13.30 val. aktų salėje prasideda

kalėdinis renginys „Protų mūšis“.

• Gruodžio 17 d. (trečiadienį) III, IV g. klasių mokiniams 7, 8 pamokos nebus I ir II klasių mokiniams. 13.30 val. aktų salėje prasideda kalėdinis renginys „Protų mūšis“.
  • Gruodžio 18 d. (ketvirtadienį) 5  klasių mokiniams 5, 6,  pamokos nebus. 12.00 val. aktų salėje prasideda kalėdinis renginys „Mažosios žvaigždutės“.

PAMOKŲ LAIKAS

GRUODŽIO 19 D. (PENKTADIENĮ)

1 PAMOKA – 8.00 – 8.35 VAL.

2 PAMOKA – 8.40 – 9.15 VAL.

3 PAMOKA – 9.25 – 10.00 VAL.

4 PAMOKA – 10.20 – 10.55 VAL.

5 PAMOKA – 11.10 – 11.45 VAL.

6 PAMOKA – 11.50 – 12.25 VAL.

7 IR 8 PAMOKOS PIRMOS PAMAINOS MOKINIAMS NEBUS.

13.00 VAL. MOKYTOJAMS ADVENTO VAKARONĖ AKTŲ SALĖJE.

II PAMAINOS MOKINIAMS PAMOKŲ NEBUS. MOKINIAI SU KLASĖS VADOVAIS DALYVAUJA NUMATYTUOSE KALĖDINIUOSE RENGINIUOSE.

Dažniausiai ankstyvas tamsus paros laikas sukelia didžiulę eismo įvykių virtinę, kurių metu nukenčia pėstieji, tarp jų ir mokiniai, neturintys jokių šviesą atspindinčių elementų, dėvintys tamsius drabužius.  Vairuotojai nespėja laiku pastebėti pėsčiojo ir įvyksta tragedija.

Norint kuo labiau apsaugoti mokinius tamsiu paros metu, Vaiko gerovės komisija organizuoja prevencinę akciją 5-IVG klasių mokiniams ,,Saugus vaikas kelyje“, kuri vyks lapkričio – gruodžio mėnesiais . Šios akcijos tikslas – užtikrinti mokinių saugumą tamsiu paros metu, vykstant į mokyklą  ir iš jos, priminti saugaus  eismo taisykles.  Akcijos metu bus fiksuojama,  kaip mokiniai segi, nešioja atšvaitus.

Vaiko gerovės komisija

Gerb. tėveliai,

Maloniai kviečiame kovo 10 d. 18.00 val.  į mokinių koncertą, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti „Esu aš paukštis, vėtroj nepaklydęs...“. Koncertas vyks gimnazijos aktų salėje. Kviečiame tėvelius dalyvauti ir kartu pasidžiaugti Jūsų vaikų atliekamomis dainomis, šokiais, skaitomomis eilėmis.

Prieš koncertą nuo 16.00 iki 17.45 val. gimnazijoje vyks Atvirų durų popietė. Tėveliai, iš anksto užsiregistravę elektroniniame dienyne pas mokytoją, galės aptarti mokinio mokymosi motyvaciją, elgesį. Taupydami Jūsų laiką, mokytojai pokalbiui su mokinių tėvais skirs ne ilgiau kaip 5–6 minutes. Jei reikės išspręsti iškilusias problemas, prašytume gerb. tėvelių susitarti su mokytojais ir abiem pusėms patogiu laiku susitikti kitą dieną.

Registracijos tvarka

Tėveliai, norintys susitikti su klasės vadovu ar dalyko mokytoju kovo 10 dieną,  elektroniniame dienyne parašo konkrečiam mokytojui laišką, nurodydami pageidaujamą susitikimo laiką (nuo 16.00 iki 17.45 val). Jei pageidaujamas laikas užimtas, mokytojas ir tėvai elektroniniame dienyne derina kitą priimtiną susitikimo laiką. Registraciją dalykų mokytojai elektroniniame dienyne stebės ir laiką derins iki kovo 10 d. 13.00 val. Po susitikimų mokytojai kviečia tėvelius ir patys eina į koncertą.

Dėl komandiruočių, darbo antroje pamainoje ir kitų svarbių aplinkybių Atvirų durų popietę tėvų nepriims šie mokytojai:

1.      D. Gusevienė

2.      R. Tarasevičius