Sveiki atvykę En Fr Ru De

Gimnazijos steigėjas Vilniaus miesto savivaldybė.
Gimnazija teikia bendrąjį pagrindinį ir bendrąjį vidurinį išsilavinimą.
Gimnazijoje mokosi 1206 mokiniai.

CAMENIUS

Renginių planas

2014-08-29 Mokytojai jau gali prisijungti prie naujų mokslo metų dienyno. Planuojame, kad mokiniams ir jų tėveliams dienynas beveik pilna apimtimi galės būti prieinamas jau rugsėjo viduryje. Senosios dienyno paskyros lieka galioti, o naujieji mokiniai ir tėveliai dėl paskyrų sukūrimo turėtų kreiptis į klasės vadovą. Paskyros galės būti sukurtos ne anksčiau nei rugsėjo 9 d.

2014-09-01 10 val. mokyklos stadione vyks iškilmingas Naujųjų mokslo metų atidarymas.

2014-05-10 (šeštadienį) Šiaulių arenoje įvyko paties svarbiausių folkorinius šokius mėgstančių ir juos šokančių vaikų ir suaugusiųjų varžytuvių - „Patrepsynė“ - finalas. Kol vaikai iš 22 savivaldybių varžėsi varžytuvėse, suaugusieji juos stebėjo, vertino ir geriausiai šokusioms poroms dalijo prizus bei suvenyrus. Į „Patrepsynę“ šokantys vaikai ir jų tėveliai, bei šokių vadovai vykti labai mėgsta. Juk projekte gali dalyvauti ir penkiamečiai, ir dvyliktą klasę lankantys jaunuoliai. Ir visai nesvarbu, šoki pirmus metus ar jau turi patirties. Juk projektu „Patrepsynė“ labiausiai siekiama propaguoti lietuvių folklorinius šokius, skatinti jų raišką ir kultūringą bendravimą.

"Patrepsynėje" mūsų mokyklos folkloro ansamblio "Dolija" poros laimėjo šias nominacijas:
Geriausia pažengusiųjų šokėjų pora ir už šauniausiai pašoktą šokį ,,Rezginka“
Aušra Pukštaitė ir Mantas Mikalauskis
Už šauniausiai pašoktą šokį ,,Rezginka“
Greta Bytautaitė ir Norvydas Jonyka
Už šauniausiai pašoktą šokį ,,Rezginka“
Kristina Dringelytė ir Dominykas Bašys
Taip pat "Patrepsynėje" dalyvavo ir Laura Kesaitė su Karoliu Šumkausku

Apie renginį rašo 15min.lt - http://www.15min.lt/gallery...

Šiemet jau penktą kartą vyko kasmetinis pilietinis renginys-konkursas „Rašau Lietuvos vardą”, skirtas Lietuvos vardo paminėjimo rašytiniuose šaltiniuose atminimui.

Konkursui buvo pristatyti 349 darbai iš visos Lietuvos mokyklų bei darželių. Mūsų mokyklos II a klasės mokinio Karolio Lipnicko darbas balsų dauguma pripažintas pačiu gražiausiu ir paskelbtas konkurso nugalėtoju.

Sveikiname!

Gerb. tėveliai,

Maloniai kviečiame kovo 10 d. 18.00 val.  į mokinių koncertą, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti „Esu aš paukštis, vėtroj nepaklydęs...“. Koncertas vyks gimnazijos aktų salėje. Kviečiame tėvelius dalyvauti ir kartu pasidžiaugti Jūsų vaikų atliekamomis dainomis, šokiais, skaitomomis eilėmis.

Prieš koncertą nuo 16.00 iki 17.45 val. gimnazijoje vyks Atvirų durų popietė. Tėveliai, iš anksto užsiregistravę elektroniniame dienyne pas mokytoją, galės aptarti mokinio mokymosi motyvaciją, elgesį. Taupydami Jūsų laiką, mokytojai pokalbiui su mokinių tėvais skirs ne ilgiau kaip 5–6 minutes. Jei reikės išspręsti iškilusias problemas, prašytume gerb. tėvelių susitarti su mokytojais ir abiem pusėms patogiu laiku susitikti kitą dieną.

Registracijos tvarka

Tėveliai, norintys susitikti su klasės vadovu ar dalyko mokytoju kovo 10 dieną,  elektroniniame dienyne parašo konkrečiam mokytojui laišką, nurodydami pageidaujamą susitikimo laiką (nuo 16.00 iki 17.45 val). Jei pageidaujamas laikas užimtas, mokytojas ir tėvai elektroniniame dienyne derina kitą priimtiną susitikimo laiką. Registraciją dalykų mokytojai elektroniniame dienyne stebės ir laiką derins iki kovo 10 d. 13.00 val. Po susitikimų mokytojai kviečia tėvelius ir patys eina į koncertą.

Dėl komandiruočių, darbo antroje pamainoje ir kitų svarbių aplinkybių Atvirų durų popietę tėvų nepriims šie mokytojai:

1.      D. Gusevienė

2.      R. Tarasevičius