Sveiki atvykę En Fr Ru De

Gimnazijos steigėjas Vilniaus miesto savivaldybė.
Gimnazija teikia bendrąjį pagrindinį ir bendrąjį vidurinį išsilavinimą.
Gimnazijoje mokosi 1197 mokiniai.

CAMENIUS

Renginių planas

Padėką už dalyvavimą respublikiniame konkurse "Euroscola"
Mūsų komanda:
III G a kl. mokiniai:
Rūta Marcinkevičiūtė
Dagnė Rebeka Žilionytė
Ugnė Lančinskaitė
Rugilė Ragauskytė Karolis Lipnickas.
Mokytoja Odeta Jonykienė

Mūsų mokykloje spalio 10 d. (penktadienį) kai kurių klasių mokiniai fizikos ir istorijos pamokų metu buvo mokomi  nauju netradiciniu mokymosi būdu – sferiniu kino teatru aktų salėje. Informacija mokiniams buvo perteikiama efektingais vaizdais, garso efektais, bei įtaigių įgarsintojų balso pagalba.  Programos metu vaikai stebėjo trimatę erdvę ir jautėsi taip, lyg gulėtų po atviru dangumi. Per visą kupolą besisukantys vaizdai, krintančios žvaigždės sudarė tikrovišką reginį. Tai suteikė nuostabią galimybę per neilgą laiko tarpą patirti daug įspūdžių, sužinoti daug naujų dalykų ir gerai praleisti laiką.

Jauniausieji gimnazistai žiūrėjo edukacinį sferinį šou „ Gyvenimo atsiradimas“, o mažesnieji „Du stikliukai- štai ir teleskopas".

Dėkojame mokyklos direktorei už suteiktą galimybę  naujausiomis technologijomis pateikti šiuolaikines žinias apie pasaulį saugioje sferinėje aplinkoje.