Gimnazijos steigėjas
Vilniaus miesto savivaldybė.
Gimnazija teikia bendrąjį pagrindinį ir
bendrąjį vidurinį išsilavinimą.
Gimnazijoje mokosi 1191 mokiniai.

CAMENIUS

Renginių planas

Balandžio 27 d. LR Seime vyko Lietuvos gimnazijų II-IV klasių ir bendrojo ugdymo mokyklų 10 - 12 klasių moksleivių viktorinoje "Kazys Grinius ir demokratinių tradicijų kūrimas Lietuvoje" .
Mūsų mokyklos komanda "Pieno lašas" užėmė III vietą. Sveikiname komandos narius:

1.       Aurelija Šimonytė IV g

2.       Rūta Marcinkevičiūtė IV g

3.       Rugilė Ragauskytė IV g

4.       Dagnė Rebeka  Žilionytė IV g

5.       Ugnė Lančinskaitė IVg

Istorijos mokytojos Odeta Jonykienė ir Aušra Sabaliauskienė

Balandžio 20 d. mokykloje įvyko 7 klsių anglų kalbos konkursas.

Sveikiname nugalėtojus:

• I vieta  - 7c kl. komanda
  • II vieta - 7b kl. komanda
  • III vieta - 7d kl. komanda

2016 m. balandžio 20 d. (trečiadienį)  14 val. Vilniaus miesto
savivaldybės Tarybos salėje buvo apdovanotos Lietuvos anglų kalbos  II etapo olimpiadų  nugalėtojos:
11-ų kalsių III vietos nugalėtoja Augustina Cvetkovaitė
10-ų klasių III vietos nugalėtoja Patricija Petrikonytė
Taip pat buvo apdovanotos jas paruošusios anglų kalbos mokytojos:
Ingrida Valavičiūtė
Rūta Lupeikienė

2016 m. balandžio 18d. biologijos pamoką, trečių klasių gimnazistams, vedė buvęs mūsų mokyklos mokinys Linas Mažutis ( Linas mokyklą baigė  1998 m.). Vilniaus universiteto Biotechnologijos instituto vyresnysis mokslinis darbuotojas daktaras Linas Mažutis pristatė dvi mokslinio darbo kryptis. Pirmoji, tai yra pažangios technologijos, kurios įgalintų mokslininkus ir tyrėjus atlikti itin tikslius eksperimentus ir tokiu būdu leistų išspręsti naujus fundamentinius klausimus, pavyzdžiui, mikroskysčių technologija, kuri įgalina atlikti milijonus reakcijų su itin mažais tirpalų kiekiais ir padidina našumą analizuojant pavienes ląsteles, baltymus ar kitas molekules. Antroji kryptis, yra fundamentinė biologija. Nagrinėja gamtos principus darančius poveikį ląstelių funkcinėms savybėms -  kokiu būdu baltymai įgyja katalitinį aktyvumą, kaip ląstelės priima sprendimus arba kokie genetiniai veiksniai įtakoja vėžinių ląstelių atsiradimą ir proliferaciją?

Pamoką organizavo biologijos mokytojai J.Kančiauskienė ir V.Kančiauskas.