Vilniaus Žvėryno gimnazija

Vilniaus Žvėryno gimnazija. Žalioji g. 4, LT-08111 Vilnius. tel. 2751037 el.paštas: rastine@zveryno.vilnius.lm.lt

Sveiki atvykę En Fr Ru De


 

Gimnazijos steigėjas Vilniaus miesto savivaldybė.
Gimnazija teikia bendrąjį pagrindinį ir bendrąjį vidurinį išsilavinimą.
Gimnazijoje mokosi 1197 mokiniai.

CAMENIUS


Renginių planas


Kvietimas,

Š.m. spalio 21 d. 18 val. Žvėryno gimnazijos Vaiko gerovės komisija kviečia mokinių tėvelius į susitikimą tema „Kaip užkirsti kelią paauglių psichoaktyvių medžiagų vartojimui“. Specialistai akcentuoja, kad tėvai apie psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo paplitimą ir šio vartojimo pasekmes privalo žinoti dar iki tol, kol jų vaikai nepradėjo šių medžiagų vartoti. Tėveliams bus suteikta informacija  apie darnių tėvų ir vaikų santykių svarbą sėkmingai vaiko raidai, galimi sunkumai, kylantys susidūrus su vaiko žalingu elgesiu, pozityvaus bendravimo šeimoje įtaka priklausomybių prevencijai.
Laukiame atvykstant ir tikimės geranoriško bendradarbiavimo.

Lektorė – VšĮ „Gebu“ psichologė Kristina Girštautė.
Susitikimo trukmė – 1 val.
Vieta - aktų salė.
Būtina registracija e. paštu:  jankauskiene.laima@gmail.com arba žinute e. dienyne socialinei pedagogei Laimai Jankauskienei
 
Nuoširdžiai,
Vaiko gerovės komisijos pirmininkė Nomeda Atstopaitė
Vaiko gerovės komisijos narė   Laima Jankauskienė


 

Mūsų mokykloje spalio 10 d. (penktadienį) kai kurių klasių mokiniai fizikos ir istorijos pamokų metu buvo mokomi  nauju netradiciniu mokymosi būdu – sferiniu kino teatru aktų salėje. Informacija mokiniams buvo perteikiama efektingais vaizdais, garso efektais, bei įtaigių įgarsintojų balso pagalba.  Programos metu vaikai stebėjo trimatę erdvę ir jautėsi taip, lyg gulėtų po atviru dangumi. Per visą kupolą besisukantys vaizdai, krintančios žvaigždės sudarė tikrovišką reginį. Tai suteikė nuostabią galimybę per neilgą laiko tarpą patirti daug įspūdžių, sužinoti daug naujų dalykų ir gerai praleisti laiką.

 Jauniausieji gimnazistai žiūrėjo edukacinį sferinį šou „ Gyvenimo atsiradimas“, o mažesnieji „Du stikliukai- štai ir teleskopas".

 Dėkojame mokyklos direktorei už suteiktą galimybę  naujausiomis technologijomis pateikti šiuolaikines žinias apie pasaulį saugioje sferinėje aplinkoje.