Naujienos

Būsimųjų mokinių tėvelių dėmesiui! Vilniaus Žvėryno gimnazija skelbia mokinių priėmimą į 5 - 12 klases.

2017 – 2018 m.m. planuojama komplektuoti tris 5-as klases. Prašymai, nuo 2017 m. kovo 1 d. iki  2017 m.

gegužės 26 d., pildomi internetu savivaldybės interneto svetainės puslapyje www.vilnius.lt/svietimas.

Preliminarus  priėmimo komisijos darbo laikas 2017 m. birželio 6 d.

Balandžio 24-27 dienomis- lituanistų savaitė.

,,Kalba- tai brasta per laiko upę, ji mus veda į protėvių būstą,

bet tenai negali patekti tas, kuriam baugūs gilūs vandenys“. V.Ilič- Svityčius

Plačiau

Balandžio 25d. per 5 pamoką Žvėryno gimnazijos aktų salėje vyko prevencinis renginys šeštų klasių mokiniams

" GYVENK SVEIKAI" Organizatoriai: VGK ir technologijų mokytoja.

Balandžio 28 d. Klaipėdoje vyks Respublikinis mokinių konkursas "Jūrų keliais 2017",

kuriame dalyvaus ir mūsų gimnazijos komanda. Plačiau.

2017 05 12-13 d. Žvėryno gimnazijoje vyks IV olimpinės žaidynės „Baltijos vėtrungė“. Plačiau.

Sveikiname 8e klasės mokinę, Eveliną Žirnytę, respublikiniame integruotame technologijų ir literatūros konkurse

"Kūrybos paukštė 2017" už novelių rinkinį  "Laisvė" apdovanotą 1 laipsnio diplomu.

Džiaugiamės šios mokinės kūrybiniu polėkiu ir giliomis įžvalgomis. Plačiau.

Lietuvių kalbos  mokytoja Anželika Kučinskienė

1a klasės gimnazistas Timonas Mažulis drauge su jaunių ledo ritulio rinktine pasaulio čempionate ( IIA divizionas)

iškovojo bronzos medalį. Sveikiname ir linkime kuo daugiau pergalių!

Plačiau.

Atvelykio šventė mažiesiems! Balandžio 21 d, penktadienį, po 5 pamokų,

5-ų klasių mokiniams aktų salėje vyko Atvelykio šventė. Plačiau.

Organizatoriai

Kovo 30 d. Vilniaus Žvėryno gimnazijoje vyko psichoaktyvių medžiagų  vartojimo programą „Be iliuzijų“.

8a, 8b, IIc, IIe ir IG klasių mokiniai dalyvavo susitikime su gydytoja toksikologe Laima Gruzdyte.

Susitikimą organizavo VGK pirmininkė Nomeda Atstopaitė ir soc. pedagogė Laima Jankauskienė.

2017 m. kovo 20 d. - balandžio 22 d. mokykloje vyks Žemės dienai skirti renginiai: susitikimai,

netradicinės pamokos, mokinių darbų parodos, viktorinos ir kita veikla.

Žemės dienos renginius organizuoja  biologijos ir geografijos mokytojai. Plačiau.

Kovo 27 d. - tarptautinė Teatro diena. 2017 m. kovo 28 dieną, 13 val.,

aktų salėje buvo rodomas VKC  teatro studijos „Elementorius“ jaunųjų aktorių spektaklis „RIBOS“. Plačiau

Elementorius.
2017 m. kovo 23 d., gimnazijos 8 kl. mokiniai dalyvavo  Antakalnio progimnazijoje vykusioje Vilniaus miesto

tarpmokyklinėje viktorinoje „Apie Žemę ir ne tik…“. Džiaugiamės, kad 8d klasės mokinių

(Austėja Bareikytė, Kotryna Petrauskaitė, Medeinė Ragauskytė, Austėja Slapšytė, Gabija Stankevičiūtė)

komanda „Žvėryno ekologai“ iškovojo garbingą trečią vietą. Plačiau

2017 m kovo 16 - 18 d. Anykščiuose vyko respublikinė Lietuvių k. ir literatūros 9 - 12 kl. mokinių olimpiada.

Dalyvavo 150 moksleivių. Mūsų gimnazijos abiturientė Raminta Matulytė apdovanota  II laipsnio diplomu.

Plačiau

Š. m. kovo 20 - 26 d. Vilniaus Žvėryno gimnazijoje buvo organizuojamos įvairios prevencinės priemonės,

skirtos „Veiksmo savaitė be patyčių 2017".

Organizatoriai: Vaiko gerovės komisija. Plačiau.

Kovo 15 dieną Žvėryno gimnazijos folkloro ansamblis ,,Dolija'' buvo pakviestas atidaryti  parodą

„Tautinis kostiumas popieriaus karpiniuose'' Seime. Šios parodos globėja Lietuvos Respublikos Seimo

Pirmininko pavaduotoja Irena Degutienė Plačiau.

2017 m. kovo 23 d. ( ketvirtadienį) 18.00 val. gimnazijos aktų salėje vyko visuotinis II G klasių moksleivių

tėvų susirinkimas „ PUPP organizavimas ir vykdymas. Mokymosi perspektyvos baigus pagrindinę mokyklą“ .

Plačiau.

Vilniaus Žvėryno gimnazijos ir Japonijos ambasados bendradarbiavimas. Plačiau

2017 m kovo 3 - 4 d. Anykščiuose vyko respublikinis 7 kl. mokinių prancūzų  kalbos konkursas

"Je parle français et toi?" Sveikiname mūsų gimnazijos moksleivę Beatričę Karlonaitę, laimėjusią

II laipsnio diplomą. Mokinę konkursui parengė prancūzų k. vyr. mokytoja Natalija Mazgo. Diplomas.