Gimnazijos steigėjas
Vilniaus miesto savivaldybė.
Gimnazija teikia bendrąjį pagrindinį ir
bendrąjį vidurinį išsilavinimą.
Gimnazijoje mokosi 1191 mokiniai.

CAMENIUS

Renginių planas

Viktorinos ir 2016 mokslo metų geriausiųjų  moksleivių apdovanojimų šventės akimirkos 6 bei 7 klasėse 2016-06-01 d.

Foto: Jonas Ruigys

Paskutinio skambučio šventės 2016-05-26 d. akimirkos

Parengė Foto Jonas Ruigys

Gegužės 26 d. folkloro ansamblio "Dolija" atstovai Donata Kančiauskaitė ir Mantas Mikalauskis polkos ir valso varžytuvėse "Šoksva mudu abudu" laimėjo autentiškiausios poros nominaciją.

Gimnazijos būsimųjų penktokų tėvams skirtos atviru durų dienos renginio ir parodų akimirkos. 2016-05-26 d.

Parengė Foto Jonas Ruigys

Gimnazijos penktokų  koncertas  mamoms.

Parengė Foto Jonas Ruigys

Gimnazijos ketvirtajame  aukšte  7, 8, IG klasių mokinių tekstilės kūrybinių darbų PARODA ETNOKULTŪRINE tema:

• Septintokai išsiuvinėjo ir pasiuvo DELMONĖLIUS – Klaipėdos krašto pamėgtą tautinio kostiumo aksesuarą.
  • Aštuntokai sukūrė TEMARI kamuoliukus, Japonijoje populiarų liaudies dirbinį.
  • IG klasių mokiniai kryželiu išsiuvinėjo Vilniaus krašto VERBAS.

Mokinius konsultavo mokytojos: Daiva Gusevienė ir Laima Dalgėdienė.

Parengė Foto Jonas Ruigys

Sveikiname IV gb klasės mokinį Kasparą Baniulį Lietuvos mokinių 64-osios fizikos olimpiados II etape laimėjus II-ąją vietą.

Lietuvos etikos mokytojų asociacija (LEMA) kiekvienais metais organizuoja respublikinį etikos konkursą „Moralinės dilemos“. Šiemet 9 – 10 kl. konkurse II vietą laimėjo mūsų gimnazijos 1gA klasės mokinė Veronika Aksomaitytė. Konkurse dalyvavo 235 mokiniai iš įvairių Lietuvos mokyklų. Nugalėtojų apdovanojimas vyksta švenčiant Tarptautinę etikų dieną (TED).  Sveikiname Veroniką!

2016 m. gegužės 9 d. galėjome stebėti nuo Galilėjaus laikų tik 55 kartą vykusį reiškinį – Merkurijaus tranzitą Saulės disku. Negausus būrelis astronomijos megėjų stebėjo šį reiškinį LEU Gamtos , matematikos ir technologijų fakulteto kiemelyje. Kartu su Merkurijumi Saulės disku keliavo ir mūsų gimnazijos mokiniai.