Gimnazijos steigėjas
Vilniaus miesto savivaldybė.
Gimnazija teikia bendrąjį pagrindinį ir
bendrąjį vidurinį išsilavinimą.
Gimnazijoje mokosi 1142 mokiniai.

CAMENIUS

Renginių planas

Lapkričio 21 d. – gruodžio 4 d. Vilniaus miesto savivaldybėje jau trečią kartą eksponuojama Vilniaus m. dailės mokytojų ir jų mokinių darbų paroda „Vilnius miniatiūrose 3“. Parodą organizuoja Vilniaus miesto dailės mokytojų metodinis būrelis ir Žvėryno gimnazija. Parodos kuratorė - dailės mokytoja Jūratė Kokštaitė. Šių metų parodoje pristatyti darbai iš 20 Vilniaus mokyklų.

Vilnius - unikalios architektūros miestas. Jame gražiai susilieja gamta ir įvairių stilių architektūra: paslaptingi senamiesčio gatvelių labirintai, grakštieji gotikos bokštai, puošnaus baroko ir griežtojo klasicizmo statiniai, šiuolaikinės architektūros siluetai. Miniatiūrų autoriai mažo formato kūrinėlyje siekia išreikšti savo meilę gimtajam miestui, perteikti jo kultūrinius reiškinius, atspindėti realią Vilniaus miesto aplinką, architektūrą, asmenybes, vertybes, miestelėnų pomėgius.

Parodos pristatymas Vilniaus miesto savivaldybėje vyko lapkričio 29 d. Parodos pristatymo pradžią paskelbė Vilniaus Žvėryno folkloro ansamblis „Dolija“. Ačiū ansamblio vadovei Vilijai Vaitkienei :). Buvo pristatyti ir apdovanoti parodos laureatai. Žvėryno gimnazijos direktorė Daiva Žiurienė įteikė padėkas parodos dalyviams.

Parodoje dalyvauja ir Žvėryno gimnazijos moksleiviai: Aismantė Vaivadaitė (4g kl.), Gabija Sperskaitė (4g kl.), Indrė Veiverytė  (4g kl.), Silvija Akelaitytė  (4g kl.), Goda Kotryna Užpelkytė (4g kl.), Ignas Pečiūra (4g kl.), Gabija Urbonaitė (3g kl.), Ugnė Trakimaitė (3g kl.), Kajus Kerušauskas (3g kl.), Gustė Šidlauskaitė (1g kl.), Viktorija Pažusinkaitė (1g kl.). Sveikiname parodos laureatę Indrę Veiverytę ir parodos dalyvius :)

Pasidžiaukime!

Mūsų gimnaziją nuostabiu vitražu - mokyklos logotipu- papuošė dalininkas vitražistas Nerijus Baublys.

Tai meninko dovana gimnazijai. Nuoširdžiai dėkojame.

​Gimnazijos bendruomenė

Viktorina - tarptautinei nerūkymo dienai paminėti. 2016-11-29

2016-11-25 d.   Vilniaus Žvėryno gimnazija atšventė 77-ąjį gimtadienį

PROTŲ MŪŠIS „Ko neištirpdė laikas...“

Pasitikime žiemą turėdami puikias dešimtokų IIG klasės mokinių sukurtas RIEŠINES.

Mokytoja Laima Dalgėdienė

Gimnazijos  IIIa. eksponuojama plakatų ir fotografijų parodą „Hirošima ir Nagasakis. Atominė bomba ir žmonija“.

Susitikimas su parodos iniciatoriumi -   Danu Rimdeika, Gensuikyo Tarptautinės konferencijos prieš atominį ir vandenilinį ginklą daugiamečiu dalyviu, vyko lapkričio 18 d., po 4 pamokų, per ilgąją pertrauką.

Šios parodos ekspozicija yra parengta bendradarbiaujant su Japonijos organizacija Gensuikyo, siekiančia stabdyti atominį ginklavimąsi. Remiamasi nuo atominio bombardavimo 1945 metais nukentėjusiame Japonijos Hirošimos mieste įkurto Aukų muziejaus ekspozicija – ten esančiomis nuotraukomis, paveikslais, modeliais, skulptūrinėmis kompozicijomis.

Muziejaus eksponatų pagrindu yra sukurta 30 edukacinių plakatų, kuriuose  sudėtos nuotraukos su Hirošimos ir Nagasakio tragedijos liudijimais, nukentėjusiųjų atvaizdais.

Organizatoriai