Vizija, misija, tikslai

Veilklos prioritetai:

• ugdymo kokybės gerinimas;
    • vertinimo sistemos tobulinimas;
    • IT ir šiuolaikinių ugdymo metodų taikymas;
    • darbo su gabiais mokiniais efektyvinimas;
    • mokinių pamokų lankomumo gerinimas;
  • bendrosios kultūros kėlimas;
    • pilietiškumo ugdymas;
    • vertybinių nuostatų formavimas;
    • mokyklos įvaizdžio gerinimas;

Vizija

Žvėryno gimnazija - šiuolaikiška, atvira, lanksti ugdymo institucija, suteikianti pagrindus tęstiniam mokymuisi, mokanti gyventi kaitos sąlygomis, kurianti saugią aplinką. Mokykla - puoselėjanti kūrybiškumą, tradiciją, toleranciją, pilietiškumą, ugdanti išsilavinusią, kultūringą, socialiai aktyvią asmenybę, besididžiuojančią savo mokykla, miestu, valstybe.

Misija

Žvėryno gimnazijos, kaip ugdymo institucijos paskirtis , teikti kokybišką pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą, skatinti harmoningos asmenybės augimą, padėti ugdytiniams integruotis į nuolat besikeičiančią visuomenę ir ją keisti. Gimnazija iš kitų mokyklų išsiskiria sveikos gyvensenos iniciatyva bei demokratiška ir saugia aplinka.

Bendruomenės narių santykiai grindžiami:

• humaniškumu;
  • demokratiškumu;