Vilniaus Žvėryno gimnazija

Vilniaus Žvėryno gimnazija. Žalioji g. 4, LT-08111 Vilnius. tel. 2751037 el.paštas: rastine@zveryno.vilnius.lm.lt

2013-2014


Renginys
Lygmuo Mokinio vardas,pavardė Klasė Pasiekimas, vieta,
apdovanojimai
Ruošęs
pedagogas
Tarptautinė gamtos mokslų olimpiada Tarptautinis V.Strimaitis IIIe Sidabros medalis O.Kavaliauskas
BOI informatikos olimpiada Tarptautinis J.Balčiūnas IVc Dalyvis J.Rafalovič
Rusų kalbos olimpiada Respublikinis L.Lavošnik
T.Kasimovas
E.Stakauskaitė 
IId
IIc
IIIb
I vieta
II vieta
III vieta 
I.Vološina
N.Žuravliova
B.Mažintienė 
IT olimpiada Respublikinis J.Balčiūnas
V.Strimaitis
IVc
IIIe
III vieta
8 vieta
J.Rafalovič
Lietuvos mokinių fizikos olimpiada Respublikinis V.Strimaitis IIIe I vieta O.Kavaliauskas
Projektas „Būkime kartu“ Respublikinis Gimnazistų kolektyvas   I vieta  
IT konkursas „Bebras“ Respublikinis M.Urbonas
P.Jorgensen
G.Senkutė
M.Strazdas
V.Strimaitis
T.Kriščiūnas
A.Bareikytė
J.Gagilas
T.Jančenkovas
L.Makselė
6c
6d
6a
6d
IIIe
IIIe
5d
6d
Ic
Ic
III vieta
7 vieta
12 vieta
17 vieta
20 vieta
24 vieta
28 vieta
29 vieta
42 vieta
50 vieta
J.Rafalovič
J.Ruigys
25-asis Lietuvos mokinių čempionatas Respublikinis V.Strimaitis IIIe III vieta O.Kavaliauskas
Viktorina „Po žvaigždėtu dangum“ Respublikinis I.Kasiulevičiūtė
A.Slušnys
IIb
IIId
I vietos diplomas
III vietos diplomas
O.Kavaliauskas
Mokinių kūrybinių darbų konkursas „Fizikos bandymai aplink mus“ Respublikinis M.Liudžius IIa I vieta O.Kavaliauskas
Lietuvos mokinių fotografijos konkursas
Respublikinis  G.Masiokaitė IVd Laureatė J.Alekna
Konkursas „Olympis“ Matematika Respublikinis E.Daugelavičiūtė
D.Vitkauskas
D.Zurba
6b
6b
6b
I vieta
II vieta
II vieta
M.Bandalevičiūtė
Konkursas „Olympis“ Anglų k.
Respublikinis G.Senkutė
A.Rasiulytė
P.Zinkevičius
D.Pranauskaitė
K.Zaleckas
D.Senkutė
J.Bagdonas
M.Maročkinaitė
K.Uleckaitė
L.Sadauskaitė
R.Valiukevičius
T.Ulevičius
J.Tvaska
M.Mikėnas
A.Stapčinskas
6a
6d
6d
6d
6d
5a
6d
5a
5b
5b
5b
5a
5d
5b
5d
I vieta
I vieta
II vieta
II vieta
II vieta
II vieta
III vieta
II vieta
II vieta
I vieta
I vieta
I vieta
III vieta
III vieta
III vieta

S.Motiejūnienė
D.Mikelienė
B.Januškienė

 
Anglų kalbos vertimo ir iliustracijų konkursas „Tavo žvilgsnis“ Respublikinis I.Butrimaitė
A.Barte
A.Parevalovaitė
I.Kanopaitė
R.Matulytė
M.Šeškutė
P.Petrikonytė
G.Andriulionis
M.Petrauskas
G.Stankevičiūtė
L.Sirusaitė
K.Šeduikytė
D.Nenėnaitė
V.Valantiejūtė
V.Šimanskaitė
6c
6d
Ic
Id
Id
8a
8e
5b
5e
5d
5d
5d
6e
8b
7c
Vieni iš lamėtojų D.Mikelienė
I.Valavičiūtė
D.Amosova
A.Januškienė
S.Motiejūnienė
G.Narkūnas


 
12-asis Lietuvos mokinių astronomijos baigiamasis etapas Respublikinis D.Mikalauskas
S.Kemėraitė
T.Steponavičius
IIId
IIIe
IVc
Pag.raštas
Dalyvis
Dalyvis
O.Kavaliauskas
D.Nakutavičienė
Tiesinių lygčių su vienu kintamuoju sprendimo turnyras Vilniaus m. L.Lisauskaitė 8b I vieta S.Butrimienė
Technologijų olimpiada Vilniaus m E.Petruškevičius Id I vieta V.Augustinavičius
Astronomijos viktorina „Žvaigždikas 2013“ Vilniaus m. I.Kasiulevičiūtė IIb I laipsnio diplomas O.Kavaliauskas
25-oji  IT olimpiada Vilniaus m. J.Balčiūnas
V.Strimaitis
T.Mikalauskis
IVc
IIIe
Ic
I vieta
10 vieta
15 vieta
J.Rafalovič
Rusų kalbos olimpiada Vilniaus m. L.Lavošnik IId I vieta O.Vološina
Matematikos olimpiada Vilniaus m. V.Strimaitis IIIe II vieta R.Osipavičiūtė
Barclays Technologijų centro kartu su „Kam To Reikia?“ organizuotas 9-11 klasių mokinių konkursas „Barclays Tech Innovation 2013“ Vilniaus m. J.Petniūnas
T.Skardžius
K.Miliauskaitė
G.Knystautaitė
IIId
IIId
IIId
IIIe
Sertifikatai O.Kavaliauskas
Biologijos olimpiada Vilniaus m. L.Stukonytė
V.Abeciūnas
M.Mikalauskis
IIIc
IVe
Ic
II vieta
III vieta
III vieta
J.Kančiauskienė
V.Kančiauskas
Tarpmokyklinės „Fungama+IT“ pirmenybės Vilniaus m. L.Kavaliauskaitė
A.Rasimas
I.Kasiulevičiūtė
F.Janulytė
G.Bagdonas
D.R.Žilionytė
IIb
IIb
IIb
IIb
IIc
IIc
Padėka gimnazijos komandai O.Kavaliauskas
„Tiesinių lygčių su vienu kintamuoju sprendimo turnyre“ Vilniaus m. L.Lisauskaitė 8b I vieta S.Butrimienė
9 klasių mokinių fizikos konkursas Vilniaus m. R.Matulytė
I.Kanopaitė
D.Vinciūnas
M.Mikalauskis
T.Jančenkovas
Id
Id
Ie
Ic
Ic
II vieta O.Kavaliauskas
D.Nakutavičienė
5-8 kl. Gamtos mokslų olimpiada Vilniaus m. L.Lisauskaitė
V.Šimanskaitė
8b
7c
II vieta
III vieta
I.Balsevičienė
Anglų kalbos olimpiada Vilniaus m. L.Stukonytė IIIc 11-12 vieta G.Šimanskienė
5-kl. tarpmokyklinė anglų kalbos olimpiada Vilniaus m. E.Gobė
P.Siaurusevičius
L.Sadauskaitė
M.Puzinas
R.Valiukevičius
T.Žakevičius
5b I vieta D.Mikelienė
Matematikos - informatikos internetinis konkursas Mokyklinis V.Strimaits
Ž.Bergeris
E.Daugelavičiūtė
IIIe
IIId
6b
I vieta
II vieta
III vieta
 
Biologijos olimpiada Mokyklinis M.Mikalauskis
D.Subičius
L.Stukonytė
V.Abeciūnas
K.Šeduikytė
V.Šimanskaitė
L.Lisauskaitė
Ic
IIa
IIIc
IVe
5d
7c
8b
I vieta V.Kančiauskas
I.Balsevičienė
J.Kančiauskienė
I.Balsevičienė
Anglų kalbos olimpiada Mokyklinis G.Savickaitė
L.Listavičiūtė
L.Stukonytė
L.Lisauskaitė
A.Daubaraitė
N.Markina
A.M.Bučytė
V.Strimaitis
V.Marcelytė
G.Načiūnaitė
R.Marcinkevičiūtė
L.Stirbys
S.Akelaitytė 
IIa
IIb
IIIc
8b
IIa
IIa
IIb
IIIe
Ie
IIa
IIa
IIIc
Ia 
I vieta
I vieta
I vieta
I vieta
II vieta
II vieta
II vieta
II vieta
II vieta
III vieta
III vieta
III vieta
III vieta 
E.Kavalnienė
G.Šimanskienė
R.Simonaitienė
I.Januškevičiūtė
A.Kruopienė
I.Valavičiūtė 
6 klasių V.Šekspyro 450 metinėms atminti anglų kalbos viktorina Mokyklinis J.Gagilas
J.Bagdonas
A.Barte
E.Kavaliauskaitė
L.Lipnickas
U.Bučaitė
6d
6d
6d
6c
6c
6c
I vieta


II vieta

D.Mikelienė