Vilniaus Žvėryno gimnazija

Vilniaus Žvėryno gimnazija. Žalioji g. 4, LT-08111 Vilnius. tel. 2751037 el.paštas: rastine@zveryno.vilnius.lm.lt

Moksleivių pasiekimai 2005-2006


Renginys
Lygmuo
Mokinio vardas,
pavardė
Klasė
Pasiekimas, vieta,
apdovanojimai
Ruošęs
pedagogas
Konkursas
"Visata ir žmogus"
Respublikinis
Didžiapetrytė.J
3cG Laureatė O.Kavaliauskas

54 - oji fizikos olimpiada Respublikinis V.Zemleris 4cG II vieta
A.Adomėnas
Informatikos olimpiada Vilniaus m.
V.Zemleris
A.Paurys
4cG
3bG
I vieta
I vieta
J.Rafalovič
Informatikos olimpiada Respublikinis
A.Paurys 3bG
I vieta
J.Rafalovič
Informatikos
olimpiada
Baltijios A.Paurys 3bG Dalyvis
J.Rafalovič
44 - oji chemijos olimpiada Respublikinis
R.Žilionis
V.Zemleris
2cG
4cG
II vieta
III vieta
M.Čepulienė
Informatikos konkursas
"Bebras"
Respublikinis

I.Kairelis
A.Paurys

8c
3bG


73 vieta
56 vieta
J.Rafalovič
Jaunųjų matematikų olimpiada Vilniaus miesto P.Požėra
A.Grigaitė
5d
8a

Pagyrimo
raštai

Ž.Jankauskienė
R.Medišauskienė
Matematikos konkursas
"Kengūra"
Respublikinis G.Šlepikas
A.Ulytė
E.Bertulis
M.Valiūnas
D.Stančikas
S.Lasauskaitė
M.Razminas
7d
8c
5a
6e
2dG
2eG
4bG

8 vieta
26 vieta
69 vieta
1 vieta
59 vieta
79 vieta
84 vieta

S.Senulytė
S.Sudvojienė
Ž.Jankauskienė
R.Veikutytė
A.Keniausienė
R.Medišauskienė
R.Bukauskienė
Prancūzų kalbos
konkursas
Vilniaus miestas M.Blaževičiūtė
A.Galgatavičiūtė
G.Balsevičiūtė

6 kl.
III vieta
III vieta
VII vieta
M.Rudminienė
Vokiečių kalbos
olimpiada
Vilniaus miestas J.Ivinskaitė 3bG VII vieta Z.Kanapienė
Rusų kalbos
olimpiada
Vilniaus miestas J.Smolenskaja 3aG IV vieta B.Mažintienė
Jaunųjų filologų
konkursas
Vilniaus
miestas
V.K.Purlytė 4cG Laureatė I.Žusinienė
Jaunųjų filologų
konkursas
Respublikinis S.Jankūnaitė 4aG Laureatė L.Kalvelienė
Lietuvių kalbos olimpiada Vilniaus miestas L.Kriukelytė
M.Valiūnas
M.Ulytė
6 kl.
6e
8c
Laureatai A.Paradauskienė
L.Kalvelienė
A.Sinkevičienė
Konkursas
"Nerūkanti klasė"
Vilniaus miestas 8a
7d
8a
7d
II vieta
Padėkos raštas
I.Jasinskytė
R.Tarasevičienė
Seimo narės J.Degutienės
rašinių konkursas
Vilniaus miestas G.Baltrušaitytė 5d Padėkos raštas S.Milisevičiū

Festivalis:
"Skamba, skamba kankliai"


Tarptautinis

Folkloro ansamblis
"Dolija

6 - 4G


Padėkos raštas

V.Vaitkienė
Projektas paroda
"Erdvė ir sparnai"
Vilniaus miestas D.Glumbakas
G.Rimeika
P.Vaišvila
M.Bukauskas
M.Pėstininkas
7d
1bG
6c
8d
2aG


Padėkos raštai


R.Tarasevičius
M.Martinkevičius

Rašinio konkursas
"Sausio 13-oji mano artimųjų akimis"
Vilniaus miestas
R.Žilionis

2cG

Padėkos raštas

O.Jonykienė
Fizikos olimpiada Vilniaus miestas I.Karmonaitė 8d Pagyrimo raštas O.Kavaliauskas
Č.Kudabos geografijos
konkursas
Respublikinis M.Ulytė
A.Galgavičiūtė
8c
7c
II vieta
22 vieta
I.Jasinskytė
Jaunųjų gamtininkų
olimpiada
Respublikinis G.Pociūnaitė
M.Valiūnas
E.Kurilova
6b
6e
8d
II vieta
III vieta
III vieta
I.Balsevičienė
R.Tarasevičienė
Vaikų ir jaunimo akcija
"Aš noriu gyventi"
Tarptautinis E.Ščerba 1eG Pagyrimo raštas