Vilniaus Žvėryno gimnazija

Vilniaus Žvėryno gimnazija. Žalioji g. 4, LT-08111 Vilnius. tel. 2751037 el.paštas: rastine@zveryno.vilnius.lm.lt

Moksleivių pasiekimai 2007-2008


Renginys
Lygmuo Mokinio vardas,
pavardė
Klasė Pasiekimas, vieta,
apdovanojimai
Ruošęs
pedagogas
Tarptautinė astronomijos olimpiada Kryme
Tarptautinis
M.Valiūnas
8e
II vieta (sidabro medalis)
MKTR
Tarptautinė rusų kalbos olimpiada Maskvoje
Tarptautinis
E.Ščerba
3eG
I laipsnio diplomas
B.Mažintienė
Tarptautinė rusų kalbos olimpiada (raiškiojo skaitymo konkursas)
Tarptautinis
E.Ščerba
3eG
II vieta
B.Mažintienė
Lietuvos BEBRO konkursas
Respublikinis
D.Glinskis
D.Ščerbavičius
A.Medvedevas
A.Redeckas
2aG
3eG
4cG
3eG
6 vieta
8 vieta
21 vieta
25 vieta
J.Rafalovič
Rusų kalbos olimpiada
Respublikinis
E.Ščerba
3eG
I vieta
B.Mažintienė
Tarptautinė astrofizikų olimpiada Tailande
Tarptautinis
R.Davidonis
4bG
Pagyrimo raštas

Europos sąjungos jaunųjų mokslininkų konkursas
Respublikinis
J.Umbrasaitė
3dG
Laimėjo I-ojo etapo atranka
II-ojo etapo dalyvė
J.Kančiauskienė

 

Anglų kalbos olimpiada

 

Mokyklos

E.Ragauskytė
M.Januškevičiūtė
D.Savickas
I.Šemetaitė
V.Strimaitis
B.Kubiliūtė
M.Kriščiūnas
6e
6b
6a
6a
5d
7c
7c
II vieta
III vieta
I vieta
III vieta
I vieta
II vieta
I vieta
A.Gontienė
 


D.Amosova
I.Ramoškaitė
B.Januškienė
Mažoji anglų kalbos olimpiada
Vilniaus m.
G.Priudokaitė
IbG
II vieta
D.Kurlinkutė
Meninio skaitymo konkursas 5-8 kl. grupė
Vilniaus m.
V.Pliuškevičiūtė
5c
Paskatinamoji vieta
V.Činčienė
Chemijos olimpiada
Vilniaus.m
G.Abelis
3G
Padėkos raštas
L.Vičkačkienė
Matematikos olimpiada
Respublikinis
M.Valiūnas
8e
I vieta
R.Veikutytė
Biologijos olimpiada
Vilniaus m.
D.Kondrataitė
G.Kezytė
K.Simaitis
R.Krasauskas
1G
2G
3G
3G
II vieta
III vieta
III vieta
Padėkos raštas
R.Tarasevičienė
V.Kančiauskas
J.Kančiauskienė
J.Kančiauskienė
Biologijos olimpiada
Respublikinis
D.Kondrataitė
1G
III vieta
R.Tarasevičienė
Jaunųju filologų konkursas
Vilniaus m.
A.Miliščiuk
4cG
III vieta
S.Milisevičiūtė
Anglų kalbos olimpiada
Vilniaus m.
V.Bacevičius
K.Plaušinaitis
2bG
3aG
6 vieta
10 vieta
I.Prokofjev
A.Gontienė
Prancūzų kalbos mokinių konkursas
Vilniaus m.
I.Misiukonytė
L.Petrauskaitė
A.Trapulionis
7d
7d
7d
I vieta
I vieta
I vieta
M.Rudminienė
Rusų kalbos olimpiada
Vilniaus m.
E.Ščerba
3eG
I vieta
B.Mažintienė
Matematikos olimpiada
Vilniaus m.
M.Valiūnas
8e
II vieta
R.Veikutytė
Konkursas "Nerūkanti klasė"
Vilniaus m.
Visa klasė
8d
II vieta
L.Kalvelienė
Technologijų olimpiada
Vilniaus m.
K.Gaigalas

II vieta
R.Tarasevičius
Televizijos konkursas "Dainų dainelė"
Vilniaus m.
M.Pladaitė
I.Konopliovaitė
3bG
1bG
Dalyviai
D.Blinstrubienė
Festivalis "Vaidenis 2008"
Vilniaus m.
EGO klubas

Dalyviai
D.Blinstrubienė


Č.Kudabos geografijos konkursas


Mokyklinis
E.Ragauskytė
I.Šemetaitė
G.Jonaitytė
I.Pretkelytė
J.Žukauskaitė
6e
6a
6e
6d
6e
I vieta
II vieta
II vieta
III vieta
III vieta


I.Mikulienė
Č.Kudabos geografijos konkursas
Respublikinis
E.Ragauskytė
6e
13 vieta
I.Mikulienė
8 klasių mokinių fizikos olimpiada
Mokyklinis
M.Valiūnas
J.Ignatavičius
P.Leonavičius
8e
8a
8e
I vieta
II vieta
III vieta
O.Kavaliauskas
D.Nakutavičienė
O.Kavaliauskas
8 klasių mokinių fizikos olimpiada
Vilniaus m.
M.Valiūnas
J.Ignatavičius
8e
8a
I vieta
III vieta
O.Kavaliauskas
D.Nakutavičienė
9-12 klasių fizikos olimpiada
Vilniaus m.
I.Kazlauskaitė
3eG
Pagyrimo raštas
O.Kavaliauskas
8 klasių lietuvių kalbos olimpiada
Vilnaius m.
M.Laurinavičiūtė
8b
Paskatinamoji vieta
A.Paradauskienė
Matematikos konkursas "Kengūra"
Respublikinis
M.Žala
P.Pažėra
M.Kriščiūnas
A.J.Knyva
I.Martutaitytė
3eG
7e
7c
7d
7d
31 vieta
8 vieta
41 vieta
52 vieta
65 vieta

 

Ž.Jankauskienė


Matematikos konkursas "Euklidas"
Tarptautinis
I.Karmonaitė
V.Gumbrys
2dG
2cG
Finalininkai
R.Medišauskienė
Festivalis "Sandrauga" Rusijoje
Tarptautinis
Ansamblis "Dolija"

Padėkos raštas
V.Vaitkienė
Festivalis "Skamba skamba kankliai"
Tarptautinis
Ansamblis "Dolija"

Padėkos raštas
V.Vaitkienė
Festivalis "Aš pasėjau veiną popą"
Tarptautinis
Ansamblis "Dolija"

Padėkos raštas
V.Vaitkienė