Vilniaus Žvėryno gimnazija

Vilniaus Žvėryno gimnazija. Žalioji g. 4, LT-08111 Vilnius. tel. 2751037 el.paštas: rastine@zveryno.vilnius.lm.lt

Moksleivių pasiekimai 2009-2010


Renginys
Lygmuo Mokinio vardas,pavardė Klasė Pasiekimas, vieta,
apdovanojimai
Ruošęs
pedagogas
Tarptautinis kino filmų festivalis Narvoje
Filmas "Pedro, kirpėjos nenervuoki"
Tarptautinis R.Staniulytė
A.Bukauskytė
3Gc
3Gd
III vieta A.Urbelionis
XXIV Lietuvos mokinių kino filmų festivalis
Filmas "Kai sakiau..."
Filmas "Pedro, kirpėjos nenervuoki"
Respublikinis R.Staniulytė 3Gc Du Laureato
diplomai
 
Rusų kalbos olimpiada Respublikinis V.Paškelytė 2Gc I vieta
I vieta
(meninio skaitymo konkursas)
B.Mažintienė
N.Žuravliova
Folklorinių šokių konkursas "Patrepsynė" Respublikinis I.Šemetaitė
L.Jonušas
D.Kančiauskaitė
J.Puidokas
K.Dringelytė
K.Puluikis
A.Sendaitė
N.Kesa
8a
8e

1Gd
4Ge
8b

8b
3Gd
Geriausiai pašoko
šokis "Dydysis"

Geriausiai pašoko
šokis "Vengierka"

Geriausiai pašoko
šokis "Pipiras"

Geriausiai pašoko
šokis "Šuldi ruldi"
V.Vaitkienė
Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinis etapas Respublikinis D.Ragauskaitė
V.Tuskenytė
G.Morkūnaitė
2Gb
2Gb
1Gb
II vieta
II vieta
Dalyvis
O.Kavaliauskas
LMITKC
Č.Kudabos geografijos konkursas Respublikinis M.Smolianskis 8e II vieta I.Mikulienė
Informacinių technologijų konkursas "Bebras" Respublikinis
V.Bacevičius 4Ge  4 vieta J.Rafalovič
10-asis Lietuvos mokyklų interneto svetainių konkursas
"Tautos svetainė 2009"
Respublikinis Žvėryno gimnazijos bendruomenė

III vieta

Projekto "Mes prieš AIDS" socialinės reklamos konkursas Respublikinis R.Staniulytė
M.Mikulėnaitė
E.Volot
3Gc

3Gd
III vieta  
Renginys "Eruditų turnyras"
Projektas "Mokinių jaunųjų tyrėjų atskleidimo ir ugdymo sistemos sukūrimas"
Respublikinis A.Mašidlauskas
E.Šniras
M.Pikčiūnas
G.Baltrušaitytė
E.Einorytė
D.Misevičius
2Gb
2Gb
2Gb
1Gd
1Gd
1Ga
IV vieta
paguodos prizas
O.Kavaliauskas
10-asis Lietuvos mokyklų interneto svetainių konkursas Respublikinis Tinklapio kūrimo grupė   17 vieta
Padėkos raštas
J.Rafalovič
V.Šilingienė
M.Vainius
Teisinių žinių konkursas "Žinau, vertinu ir saugau" Respublikinis N.Kniazeva
E.Didika
K.Juonys
3Ga
3Ga
3Ga
Diplomas ir kelionė į
Europos parlamentą
R.Lavreckaja
Matematikos konkursas "Kengūra" Respublikinis Z.Bitinas
A.Ovsianas
5e
6b
25 vieta (10 Vilniaus m.)
12 vieta (2 Vilniaus m.)
R.Medišauskienė
Projektas "Visas pasaulis greta" Respublikinis E.Lazauskas 5b Piešinys atrinktas leidiniui N.Maciulevičienė
21-oji mokinių informatikos olimpiada Vilniaus m.
D.Kiauleikis
4Ge
I vieta
J.Rafalovič
Rusų kalbos olimpiada Vilniaus m. B.Paškelis
J.Maciulevičiūtė
V.Merinov
G.Ivanauskas
E.Kurilova
G.Kubiliūnaitė
T.Bliuvas
T.Pretkelis
A.Lukšys
V.Paškelytė
G.Joteikaitė
8a
1Gc
1Gb
1Gb
4Gd
1Ga
6e
2Gb
2Gb
2Gc
4Gd
I vieta B.Mažintienė
N.Žuravliova
V.Gurklienė
Biologijos olimpiada Vilniaus m. D.Kondrataitė
G.Kezytė
3Gc
4Gc
II vieta
II vieta
J.Kančiauskienė
Liietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Vilniaus m. I.Karmonaitė 4Gd II vieta A.Sinkevičienė
Rusų k. olimpiada Vilniaus m. V.Paškelytė 2Gc II vieta N.Žuravliova
Ląstelių ir jų organelių paroda - konkursas
"Ląstelė — gyvybės dalelė"
Vilniaus m. A.Gorelik
R.Medvedevaitė
3Gc
3Gc
III vieta J.Kančiauskienė
Prancūzų kalbos olimpiada Vilniaus m. S.Kemėraitė 7b III vieta M.Rudminienė
Pranešimų konkursas
"Aš pats šauniausias dviratininkas Vilniaus mieste"
Vilniaus m. A.Vinčaitė
G.Dudėnaitė
M.Augūnaitė
G.Bertašiūtė
B.Jurskytė
J.Ivanova
E.Jurėnaitė
N.Zaborskaitė
L.Petrauskaitė
V.Beniušis
G.Aleknavičiūtė
M.Bukauskaitė
L.Šatkovskaja

7a
7a
1Ge
1Ge
1Ge
1Ge
1Ge
1Ge
1Gd
1Gd
1Gd
1Gd
1Gd

III vieta  
Chemijos olimpiada Vilniaus m. I.Karmonaitė
R.Pelanis
4Gd
1Ge
4 vieta
5 vieta
L.Vičkačkienė
N.Atstopaitė
58-oji fizikos olimpiada Vilniaus m. E.Bertulis
J.Aleknavičius
Ž.Vinskas
1Ga
4Gc
8c
Padėkos raštas
Padėkos raštas
I vieta
O.Kavaliauskas

D.Nakutavičienė
Jaunųjų geografų olimpiada Vilniaus m. G.Lukoševičiūtė 3Gd 8 vieta I.Mikulienė
Solinio ir ansamblinio dainavimo konkursas "Nenusigąsk, tai aš.." Vilniaus m. Ansamblis "EGO"
E.Gegevičius
D.Rizgelytė

8b
3Ga
 II vieta
Padėka už
artistiškumą
D.Blinstrubienė
"Aš ir Kovo 11-oji: užaugome kartu" Vilniaus m. V.Paškelytė
M.Eidukevičius
A.Zdanovičius
I.Kristinaitytė
M.Tauragis
R.Bagdanavičiūtė
K.Janonytė
J.Petniūnas
2Gc
2Gc
2Gc
2Gc
2Gc
2Gc
7c
7e
III vieta
Padėkos raštas
V.Činčienė
Matematikos olimpiada Vilniaus m. A.Ovsianas 6b II vieta R.Medišauskienė
Tarpmokyklinė fizikos viktorina Vilniaus m. M.Pikčiūnas
G.Baltrušaitytė
A.Mašidlauskas
D.Misevičius
E.Einorytė
2Gb
1Gd
2Gb
1Ga
1Gd
III vieta O.Kavaliauskas
Chemijos olimpiada Vilniaus m. R.Pelanis
I.Karmonaitė
1Ge
4Gd
6 vieta
10 vieta
N.Atstopaitė
L.Vičkačkienė
Konferencija "Aš ant gamtos mokslo slenksčio" Vilniaus m. M.Pikčiūnas
A.Mašidlauskas
D.Buivydas
2Gb
2Gb
2Gd
Padėkos raštas
Dalyviai

O.Kavaliauskas
D.Nakutavičienė
Č.Kudabos geografijos konkursas Mokyklos M.Smolianskis
G.Jonaitytė
V.Vertinska
8e
8e
8e
I vieta
II vieta
III vieta
I.Mikulienė